Videostraumēšanas serviss "streametic"

Datu centrs atbilstoši ISO/IEC 27001: 2013 standartam

Kas mēs esam?

“streametic” starptautisks pilna servisa straumēšanas pakalpojumu uzņēmums, kurš strādā  B2B and B2C formātos. Mēs esam profesionāļu komanda, kura darbojas nozarē vairāk kā 15 gadus. Mēs ticam, ka mēs varam sniegt mūsu klientam pašu labāko risinājumu. Mēs esam tie kuri seko līdzi jaunākajām tehnoloģijas tendencēm! Tāpēc droši varam teikt, ka  projekts nekad nebūs pabeigts, jo ar katru dienu tas paliks labāks un modernāks. Esi ar mums – esi ar “streametic”

“streametic” piedāvā jebkura rtsp vai rtpm videostraumes pārkonvertēšanu un izmantojot embed funkciju ievietošanu Jūsu mājas lapā. Jūsu mājas lapas resursi no videostraumēšanas netiks izmantoti. Video ir apskatāms uz visām ierīcēm, gan galda, gan mobīlajās iekārtās. Mēs spējam nodrošināt FullHD izšķirtspēju ar 30 kadriem sekundē un stereo skaņu. 

Visbiežāk straumes avots ir tirgū viegli pieejamās videonovērošanas kameras. Tā var būt gan jauna, gan arī Jūsu esošā. Viss kas Jums ir vajadzīgs – interneta pieslēgums un kamera. Mēs varam nodrošināt pilnu servisu sākot ar kameras uzstādīšanu un visbeidzot ar koda ievietošanu Jūsu mājas lapā.

Kā tas izskatās dzīvē?

Dzīvē tas izskatās skaisti, tik pat cik skaista ir tā vieta ko gribiet parādīt. Cēsis, Sigulda? Tā varētu būt jebkura vieta pasaulē..

Arī Jūsu video Jūsu mājaslapā izskatīsies tik pat lieliski.

Lai pieteiktu pakalpojumu  izmantojiet formu zem video! Vai papildus jautājumu gadījumā sazinieties par zemāk redzamajiem kontaktiem.